.http://mujcomp.mypage.cz.
.logo.
.eset.
.logo.

ESET Smart Security - buďte doma v bezpečí.

Co je ESET Smart Security? Co nabízí? Jak vám může zachránit data? A proč ho má již tolik lidí?
ESET Smart Security - buďte doma v bezpečí.

Co je ESET Smart Security?


ESET Smart Security je komplexní antivirový systém od společnosti ESET. ESET Smart Security je komplexním balíkem těchto produktů:
ESET NOD32 Antivirus
ESET NOD32 Antispyware
ESET Personal Firewall
ESET Antispam

Co nabízí ESET Smart Security


Technologie ThreatSense® včetně všech funkcí pro odhalení škodlivého kódu je jádrem ESET Smart Security. Kombinuje různé metody testování - heuristickou analýzu, emulaci 32-bitového kódu, rozpoznávání známých virů dle předdefinovaných exaktních i generických vzorků (signatur). Díky technologii ThreatSense® zvládá ESET Smart Security paralelně kontrolovat potenciálně nebezpečné události a programy, v případě pozitivního testu pak eliminovat veškeré hrozby.

ESET Smart Security zvládá díky heuristické analýze odhalit i dosud neznámé viry.

Výborná detekce virů, trojských koní, červů, rootkitů, spyware, adware, riskware a dalších forem elektronických hrozeb je nejsilnější stránkou ESET Smart Security.
Snaží-li se havěť ve vašem operačním systému maskovat pomocí stealth technik, má to marné. ESET Smart Security jí vyčmuchá i v místech, na kterých by nenapadlo hledat ani pokročilého uživatele počítače.

Je-li havěť odhalena, dokáže jí ESET Smart Security vyléčit, případně vymazat.Protože je ESET Smart Security rezidentní aplikací (běží na pozadí operačního systému) a neustále číhá na potenciálně nebezpečné programy, jste v bezpečí jak při stahování e-mailů, tak při surfování na Internetu.

ESET Smart Security integruje také antispamovou kontrolu. Zbavíte se díky němu záplavy nevyžádané pošty.

Stahujete-li poštu přes POP3 protokol, kontroluje ESET Smart Security veškeré přijaté e-maily. Nezáleží na tom, jakého e-mailového klienta používáte.

To, jak se bude ESET Smart Security chovat při odhalení nákazy, si můžete nadefinovat dle libosti.
S ESET Smart Security jste v bezpečí i při trvalém připojení k Internetu. Produkt totiž obsahuje integrovaný firewall, který funguje jako bezpečnostní filtr mezi lokálním počítačem a Internetem. Dokáže monitorovat a filtrovat síťovou komunikaci.
ESET Smart Security obsahuje tzv. IDS - tedy Intrusion Detection Sytem - systém pro detekci síťových útoků

Jakkoliv dobrý antivirový systém vás neochrání, není-li pravidelně aktualizovaný. ESET Smart Security proto nabízí inkrementální a plně automatické aktualizace viroév databáze. Vy se o aktualizaci proto nemusíte starat.

Je-li odhalena nákaza, dokáže ESET Smart Security odeslat vzorky k analýze přímo do společnosti ESET. ESET Smart Security je tak za přispění uživatelů rychleji aktualizován, protože nákaza je identifikována dříve a zkracuje se tak reakční doba na její eliminaci.
eset-smart-security.gif.png
14.03.2009 15:53:32
danimailg

Mohou Vám být tyto stránky užitečné?

Ano (46 | 52%)
Ne (23 | 26%)
Možná (20 | 22%)
TOPlist


.logo.
copyright © 2oo9 by dani

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one