.http://mujcomp.mypage.cz.
.logo.
.eset.
.logo.

Spyware Terminator - antispyware řešení pro boj se spyware a malware

Spyware Terminator otestuje, zda na Vašem počítači není přítomen spyware. Každá potenciálně nebezpečná položka je označena známkou nebezpečnosti. Známka nebezpečnosti pomůže při rozhodování, co s nalezenou položkou provést.
Spyware Terminator chrání Váš počítač před infekcí spyware. Aktivujete-li jeho rezidentní ochranu, zabraňuje proaktivně spyware v proniknutí do Vašeho počítače. Kromě detekce spyware probíhá v rámci anti-spyware kontroly také kontrola na přítomnost dalších nebezpečných aplikací - virů. Spyware Terminator je ale primárně zaměřen na boj se spyware - pro boj s viry doporučujeme specializovaný antivirový systém.

Hlavní funkce anti-spyware aplikace Spyware Terminator

Rychlá kontrola detekující spyware
Rezidentní ochrana před spyware
Ochrana proti spyware proti HIPS
Antivirová ochrana
Více jazykových mutací
Automatické aktualizace
Podpora zdarma

Zajímavosti ze světa vývoje aplikace


Spyware Terminator je antispyware řešení, které je vyvíjeno malým teamem v Brně. Veškeré anti-spyware definice jsou vytvářeny zde (nebo nakoupeny od třetích stran) a nasazovány na datová centra v USA. Z datových center jsou anti-spyware definice distribuovány prostředncitvím aktualizací koncovým uživatelům aplikace Spyware Terminator.

Je Spyware Terminator spyware nebo anti-spyware?


Spyware Terminator je aplikace nabízená zdarma. Je poměrně jednoduché vyvodit, že vývoj aplikace musí být z něčeho hrazen. Z čeho? Anti-spyware řešení Spyware Terminator je produktem firmy Xacti, která je distributorem přídavného toolbaru do webových prohlížečů. Crawler Toolbar kromě jiného obsahuje vyhledávací box, který Vám umožní vyhledávání.

A právě na provizích za vyhledávání vzniká zisk, ze kterého je vývoj anti-spyware hrazen. V minulosti byl Crawler Toolbar propagován natolik agresivně, že se Spyware Terminátor dostal na seznam blacklistovaných aplikací za to, že ve svém instalátoru distribuoval spyware (tak byl Crawler Toolbar dlouho označován). Je trochu ironií, že anti-spyware řešení samo spyware distribuovalo, avšak na základě tlaku partnerských firem firma Xacti přistoupila k přehodnocení strategie a nyní je Crawler Toolbar instalován pouze na vyžádání.
spyware-terminator-prehled.png
14.03.2009 16:01:37
danimailg

Mohou Vám být tyto stránky užitečné?

Ano (46 | 52%)
Ne (23 | 26%)
Možná (20 | 22%)
TOPlist


.logo.
copyright © 2oo9 by dani

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one