.http://mujcomp.mypage.cz.
.logo.
.eset.
.logo.

Jak stahovat z internetu?

Chcete rychle najít a stáhnout soubory , které hledáte na internetu a nemůžete je prostě najít?
Já osobně najdu valnou většinu souborů , které hledám.Stačí do vyhledávání k hledanému názvu přidat (klíčové slovo).
   
Příklad: hledáme třeba nějakou hudbu ,za hledané slovo-slova uděláme mezeru a napíšeme třeba rapidshare což je uploadovací server(server na který se dají nahrávat soubory a stahovat je) upload serverů je mnoho.Během pár sekund máme hledaný výsledek,někdy to může trvat déle. Rapidshare.com je si myslím jeden z největších a nejlepších úložiští.

Hledané soubory Vás odkáží z pravidla na různé stránky-servery,kde pak vidíte odkazy,které je potřeba zkopírovat třeba do wordpad nebo kamkoli chcete, kde editujete text.Můžete také kopírovat odkaz a vložit ho do nového okna svého browser (internet prohlížeč) a postupně tak stahovat.

Já osobně používám tzv. download manager , pak stačí pokud potřebujete stáhnout velké množství odkazů , zkopírovat celou stránku (označit a Ctrl+c) otevřít download manager a v editaci pro přidání odkazů (stisknout Ctrl+v) pak už jen spustit stahování.

Když si zkusíte stahovat přímo na serveru,zjistíte že musíte počkat než se odečte čas(u většiny serverů).Na většině serverů je i premium zóna(placená) , pokud máte premium účet tak čekat nemusíte,máte plnou rychlost stahování a můžete stahovat třeba několik odkazů najednou,což při free přístupu většinou nejde.

Pokud platit nechcete,doporučuju Vám download manager freerapid,pokud zvolíte premium účet tak doporučuju Rapget. Jsou samozřejmě i jiné možnosti stahování souborů , např. torrent ; strong DC++ atd.
  Tak teď snad taky najdete vše co hledáte. 
28.02.2009 21:32:52
danimailg

Mohou Vám být tyto stránky užitečné?

Ano (46 | 52%)
Ne (23 | 26%)
Možná (20 | 22%)
TOPlist


.logo.
copyright © 2oo9 by dani

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one