.http://mujcomp.mypage.cz.
.logo.
.eset.
.logo.

On-line převodník muziky, videa a dokumentů

Zdarma a bez instalace převede video do formátu, který přehraje i váš program. Vyzkoušet můžete také on-line kalendář vybraných sportovních týmů a jazykovou příručku.

Konvertování videa, audio on-line Mediaconverter.org

No řekněte sami, nebylo by dobré, kdyby bylo možné konvertovat multimediální soubory bez dalšího programového vybavení? Určitě ano. Ono to však možné je. Třeba služba Mediaconverter.org umí převádět nejen z jednoho formátu do druhého, ale ještě nabízí i něco navíc.

Jistě jste se již někdy dostali do situace, kdy vám někdo poslal například video s příponou MOV a vy jste ho vaším multimediálním softwarovým přehrávačem nedokázali přehrát. Přitom bez problému přehraje AVI, MPEG a podobné soubory. Co teď tedy s tím? Nejspíše jste buď požádali o jiný formát, anebo použili nějaký konvertor médií. Dnes již nic shánět nemusíte a to díky službě Mediaconverter.org. Nabízí uživatelům možnost převést dokumenty, hudbu a video do jiných datových formátů a to zdarma. Bohužel nenabízí převod obrázků. Jestliže si však objednáte placenou verzi, pak získáte vyšší kvalitu převáděných souborů, ty navíc budou bez reklamy a i on-line úložiště (2 GB volného místa) jako bonus nejen pro převáděné soubory. Služba je zaměřena více na video a hudbu, ale konvertuje i dokumenty. Denně lze převádět zdarma 10 souborů o maximální velikosti 100 MB. Vítaná je i možnost pro převod videa například rovnou z YouTube.com či jiných video serverů (stačí zadat URL odkaz), anebo možnost konvertovat audio a video zadáním odkazu.

25.02.2009 22:10:01
danimailg

Mohou Vám být tyto stránky užitečné?

Ano (46 | 52%)
Ne (23 | 26%)
Možná (20 | 22%)
TOPlist


.logo.
copyright © 2oo9 by dani

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one