.http://mujcomp.mypage.cz.
.logo.
.eset.
.logo.

Změna sériového klíče Windows XP,či zjištění sériového klíče

Existují situace, kdy je potřeba změnit sériové číslo Windows. Jednou z možností je celý systém přeinstalovat. Existuje ale mnohem jednodušší postup, jak tuto změnu provést a to bez nutnosti reinstalace OS.
nahled.jpeg
Po chvíli googlování jsem narazil na zmínku o malé utilitce jménem Windows Product Key Update Tool, kterou poskytuje přímo společnost Microsoft. Aplikace umožňuje přesně to, co potřebuji, tedy změnu product key bez nutnosti jakékoliv reinstalace. Stačí program spustit, nechat průvodce zkontrolovat systémové soubory a registry, pak zadat nový 25-znakový klíč a nakonec restartovat Windows.

V současné době je tato utilita dostupná v angličtině i češtině.Stáhnout Nástroj pro aktualizaci kódu Product Key systému Windows můžete přímo z webu Microsoftu. Pokud po delší době nebude náhodou již odkaz platný, doporučuji do vyhledávání Googlu zadat právě Windows Product Key Update Tool.
Jak zjistit sériové číslo Windows a Office
Keyfinder je jednoduchá a účinná utilitka, která umí vydolovat z registru vašeho PC sériová čísla Windows, Office a podporuje dokonce už i Windows Vista a Office 2007! Pokud třeba nemůžete najít vaše licenční číslo v tištěné podobě, můžete si pomocí tohoto prográmku zjistit, s jakýmže číslem je daný produkt aktuálně v systému nainstalován. Jednoduché, rychlé a funkční…

Stáhnout: keyfinder

12.03.2009 18:28:01
danimailg

Mohou Vám být tyto stránky užitečné?

Ano (46 | 52%)
Ne (23 | 26%)
Možná (20 | 22%)
TOPlist


.logo.
copyright © 2oo9 by dani

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one